Nejnovější recenze ze sekce Satelitní antény

Ověřený zákazník Eltasat.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. srpna 2010

(naposledy upraveno 16. srpna 2010)

Zakoupeno v Eltasat.cz

• Výhodná cena, rychlá montáž, snadné nastavení, pevná konstrukce.
  • Trochu těžká váha, šrouby pro posun LNB by mohly být z vnitřní strany focusu.

Dobré řešení pro příjem z více pozic se slušným ziskem bez použití motoru za výhodnou cenu. Trošku je problém s vyladěním u Intelsat 10-2 na 1°W, kdy jsem se dostal s kvalitou na hranici 40%, ale jak víme tato družice nepatří mezi nejsilnější, takže jsem to vyřešil zesilovačem. Thor 5/6 na 0,8°W je bez problémů a u ostatních jakbysmet. Takže vřele všem doporučuji.

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. dubna 2010

(naposledy upraveno 30. dubna 2010)

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• velmi kvalitní příjem signálu

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. dubna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Pro mně jako uživatele a nadšence sat příjmu má výhodu tato parabola takovou.Příjem až 6.satelitních poloh .Malá prodleva při přepnutí kanálů,nebo družic.Domívám se také,že provoz bude bezporuchový.
  • Mám namontovaný též motor na jiné parabole,který funguje dosud bezchybně, ale prodleva při přetáčení na jiný satelit je znát.
  • Zápory nejsou zásadní.
  • 1.Menší rozsah pozic satelitů než u motoru
  • 2. Proti motoru větší pořizovací náklady.
  • 3.O něco složitější nastavení.

Je to samozřejmě dobrá volba a můžu anténu doporučit všem kteří se nespokojí jen s nabídkou z jednoho nebo dvou satelitů.Doporučuji.

Strong Slimsat SA 60

Strong Slimsat SA 60

point point

Přidáno: 3. března 2010

• Kvalitní satelitní anténa
  • Netradiční provedení
  • Horizontální i vertikální polarizace
  • Nízká hmotnost - něco přes tři kilogramy
  • Možnost zavěsit na stěnu nebo postavit na zem
  • Snadná montáž a instalace
  • Cena odpovídá netradičnosti
  • Uspora místa
  • Minimalizace nepezpečnosti při instalaci, protože nemusí být na střeše.
  • Vůbec nic jsem nenašel

Se satelitními anténami je vždy veliký problém - obvzláště při instalaci a samotném zapojení. Pokud se Vám již podaří namontovat samotnou parabolu na střechu nebo balkon je nutné ji pak ještě přesně seřídit aby byl příjem signálu co nejlepší. S touto anténou však složitější manipulace odpadá a její nároky jsou minimální. Můžete si vybrat, zda ji namontujete na stěnu (výhoda je to že je malá a oproti klasické parabole nevyčnívá a šetří tak spoustu místa) nebo ji můžete položit třeba na balkoně. Je odolná a vyrobena z kvalitních materiálů. Vřele tento nenáročný produkt doporučuji.

TechniSat DigiDish 45

TechniSat DigiDish 45

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Velmi malé rozměry a dostatečný výkon ( Zisk: 38,12-39,53dB ), vhodná do sídlištní zástavby.Rychlá montáž i demontáž ( např.na chalupě...), vše na imbus. Držáky hliník, parabola hliník. Pro příjem z družic ASTRA 23.5* nebo Astra 19* a další s možností variant ( konvertor Multytenne 45 nebo motor )

Velmi dobrá koupě v poměru výkon/cena

Ověřený zákazník Elektro-partner.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2010

Zakoupeno v Elektro-partner.cz

• perfektni kvalita, zpracovani, vykon

naprosta zpokojenost

Zobrazuji 441 - 446 ze 446 recenzí 1...19 20 21 22 [ 23 ]