Famaval 80 Al

offsetové
Materiál
hliníkové

• , zakoupeno v Eltasat.cz

• Malá váha, snadná montáž.
    • menší tuhost uchycení raménka pro LNB

S funkcí jsem spokojen.
    Nemám zkušenosti se satelity, ale překvapila mě velká citliost na přesné směrové nastavení peraboly. Bez měřicího přístroje by to šlo obtížně. Použil jsem SAT FINDER z nabídky Eltasat.

• , zakoupeno v Eltasat.cz

• Zatím jsem tuto anténu nepoužil.
    • -

Typ
offsetové
Materiál
hliníkové

Satelitní parabola OFFSET 80 Al - PP

• kvalitní portugalská parabola zn.FAMAVAL
  • hliníková se zadním plastovým úchytem
  • hladký povrch
  • barva šedá
  • doporučený min. odběr 3 ks (kvůli dopravě)

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Eltasat.cz

• Malá váha, snadná montáž.
    • menší tuhost uchycení raménka pro LNB

S funkcí jsem spokojen.

• , zakoupeno v Eltasat.cz

• Zatím jsem tuto anténu nepoužil.
    • -